• Вы находитесь здесь:

  • Главная
  • Новини
  • Завершення Тижня знань з основ безпеки в Багатянському ЗЗСО

Завершення Тижня знань з основ безпеки в Багатянському ЗЗСО

2022-04-28

Завершення Тижня знань з основ безпеки в Багатянському ЗЗСО
Народна мудрість говорить: «Немає нічого дорожчого за життя і здоров’я людини».
На виконання наказу Багатянського ЗЗСО від 13 квітня 2022р. № 21/О, в рамках Тижня знань з основ безпеки та з метою організації роз’яснювальної роботи серед здобувачів освіти з питань поводження в екстремальних умовах, впливу наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.
Вчителі курсу «Основи здоров’я» Георгиця К.М. та Райлян К.М. провели ряд заходів з учнями 8-11 класів. Серед них наступні: виховні години, інформаційні хвилинки «Сигнали небезпеки», «Правила поведінки під час надзвичайних ситуацій», «Дії під час повітряної тривоги», «Як і коли спрацьовує система повітряної тривоги. Порядок дій учасників освітнього процесу»;
інформаційні вебінари «Ботулізм ознаки та перша допомога», «Отруєння небезпечними речовинами», «Порядок дій при аварії з викидом аміаку, хлору, при розливі небезпечних хімікатів (ртуть)»;
семінар-практикум для вчителів спільноти з предмету «Основи здоров’я» «Дії при хімічній атаці (хлор, аміак, фосфор). Методичні поради для дітей та підлітків «Як поводитись в соціальних мережах в умовах воєнного стану». Вчиель біології Арнаут О.М. провела для учнів 10, 8-а та 8-б класів вікторини «Небезпечні забави», «Захист навколишнього середовища».
Вчитель історії Генова Н.Г. провела для учнів 7-б класу просвітницьку годину «Тероризм - загроза суспільства. Порядок дій під час терористичного акту».
Педагогічний колектив Багатянського закладу загальної середньої освіти провели дистанційну роз’яснювальну роботу серед здобувачів освіти з питань поводження в екстремальних умовах, впливу наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.
Педагог-організатор Юлія ДАМАСКІН
Кол-во просмотров: 11

Комментарии